تبلیغ در گوگل میر ادز

هم اکنون آموزش گوگل ادز در سراسر جهان 🌐 اجرای تبلیغات فقط در آمریکای شمالی 🇺🇸🇨🇦

لوگو تبلیغ در گوگل میرادز

تجربه مشتریان تبلیغ در گوگل

+ خدمات طراحی سایت و تبلیغات آنلاین تکمیلی

شقایق قاسمی

دیجیتال مارکتینگ آیرومارت

جعفر کشمشی

مدیر عامل گروه سرویسکار

علیرضا قدیریان

موسس ستاره امید سلامت

قبلا بصورت سنتی و یا با ارسال آگهی در وبسایت های عمومی تبلیغ می کردیم و از نتایج ناامید شده بودیم. تا اینکه تبلیغ گوگل رو امتحان کردیم و از بازدهی آن راضی بودیم. در حال حاضر 90% بودجه تبلیغات مان صرف آگهی مستقیم در گوگل می شود.

4/5

مهندس رفیعی

ما ماهیانه حدود 7.5 میلیون تومان برای تبلیغات گوگل هزینه می کنیم. به هر کسی که میگیم باور نمیکنه اما خب حداقل 2 برابرش داریم سود می کنیم و سه نفر رو داریم نون میرسونیم.

4/5

سعید رسولی

ما قبلا تبلیغ گوگل زده بودیم ولی نتیجه نداشت. از وقتی که کاراشو شما انجام میدی خداروشکر اینقدر خوب شده که چند نفر دیگه اضافه کردیم. بچه هایی که پیشم کار میکنن و نون سر سفرشون میبرن از زحمات شماست و ثوابش به شما و اموات شما هم میرسه.

4/5

مهندس کشمشی

دلسوزی آقای میرحافظ، خانوم کریمی، خانوم رحمانیان و آقای گازرانی برای اجرای لندینگ و کمپین های گوگل ما واقعا این حس رو به آدم میده که انگار کسبوکار ما متعلق به این عزیزان هست. امیدوارم هر روز بهتر از دیروز پله های پیشرفت و ترقی رو طی کنن

4/5

نوید اسدیان

روزهایی که تبلیغ گوگل ما فعال هست، تعداد زنگخورها خیلی بیشتر از روزهای عادی است. در هر سری حدود 50 دلار شارژ می کنیم و فقط روزهایی که نیاز به تبلیغ داریم فعال می کنیم.

4/5

هادی امیری

اول کار امید چندانی به نتیجه بخش بودن تبلیغ گوگل نداشتم. به پیشنهاد آقای میرحافظ 50$ شارژ کردیم و کار شروع شد. الان حدود 2 سال از اولین فاکتوری که پرداخت کردیم میگذره و با اینکه روش های تبلیغ دیگری رو هم امتحان کردم اما همچنان تبلیغ در گوگل رو داریم ادامه میدیم.

4/5

علیرضا قدیریان

پلتفرم کلاس آنلاین ویزیتل

بستر برگزاری کلاس آنلاین و راه اندازی مدرسه مجازی با بهره گیری از سرور های قدرتمند اختصاصی و پهنای باند انحصاری برای ارایه بهرین کیفیت و اتصال بدون قطعی

آژانس گردشگری توتک سفر

مجموعه توتک برگزار کننده تورهای گردشگری داخلی و منطقه ای می باشد. این برند دارای سابقه 8 ساله در حوزه توریسم بوده و زیر مجموعه هلدینگ بزرگ توتک می باشد.

شرکت صنعتی توحید

تولیدکننده پین و تجهیزات تکمیلی ادوات کشاورزی بمنظور مصرف داخلی و صادرات به کشورهای همسایه

فروشگاه اینترنتی ترمه سرمه

فروشگاه تخصصی محصولات ترمه ایرانی و محصولات کاربردی با پوشش ترمه و ابریشم

تشریفات سوروساتچی

گروه تهیه غذا و تشریفات سوروساتچی برگزار کننده مراسمات رسمی و غیر رسمی در سطح تهران می باشد. تهیه بدون واسطه مواد اولیه و خدمات کامل تشریفات توسط این گروه اجرا می گردد.

گروه گردشگری سفر زون

سفرزون یکی از معدود برندهای «دانش‌بنیان» در حوزه‌ی گردشگری و برنامه ریزی اوقات فراغت بوه و همواره در پی نوآوری‌های هوشمند در صنعت توریسم ایران می باشد.

شرکت بسته بندی رویال پک

مجموعه بسته بندی رویال بصورت تخصصی در زمینه بسته بندی لوازم خانگی و اداری بمنظور آماده سازی برای جابجایی زمینی، هوایی و دریای فعالیت دارد.

گروه تعمیرات پرشین

تعمیرات تخصصی تجهیزات و تاسیسات برودتی در سطح تهران و البرز با بیش از 4 سال سابقه تخصصی

آژانس مسافرتی مهربان سیر

آژانس مهربان سیر دنیا برگزار کننده تورهای مسافرتی داخلی و خارجی بصورت عام و تورهای incoming و outcoming کشور ژاپن می باشد.

گروه خودربر امید

گروه خودرو بر امید دارای شبکه گسترده همکاران خودربر در تهران و سراسر کشور

شرکت آسانسور کیهان گستر مانا

مجموعه خوش نام کیهان گستر مانا به همراهی کادر جوان و سرویسکاران حرفه ای در سطح تهران دارای بیش از 428 مشترک در حال حاضر می باشد که گواهی بر اعتبار و حسن انجام کار این مجموعه می باشد.

پرداخت های ارزی ایرپی

انجام تمامی امور پرداخت های ارزی بازارهای بورس بین المللی

کارخانه قالی تهران

تعمیرات قالی و قالیچه و همچنین ارایه خدمات تکمیلی همچون شستشو و رفوی فرش توسط استادکاران حرفه ای قالی تهران صورت می پذیرد. تبلیغ در گوگل یکی از روش های معرفی این گروه به کاربران می باشد.

فروشگاه تخصصی گانودرما

ارایه محصولات تخصصی برگرفته از قارچ گانودرما بصورت مستقیم و بدون واسطه

شرکت فارس سرویس شیراز

خدمات فنی و سرویس و نگهداری لوازم خانگی در استان فارس

شرکت ابتکار تجهیز

شرکت صنعتی معدنی ابتکار تجهیز شایان تامین کننده تجیهزات سایت های معدنی و پالایشگاهی بوده و بصورت مستقیم ادوات مورد نیاز را برای صنایع مختلف تامین می نماید.

گروه صنعتی آروند

راه اندازی و تجهیز مجموعه های صنعتی و پرورش دام و طیور در ایران توسط آروند صعنت صورت می پذیرد. صادرات تجهیزات به کشورهای همسایه نیز از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.

گروه خدمات فنی امیری

خدمات نگهداری، تعمیرات و بازسازی منزل و محل کار در تهران

درخواست مشاوره رایگان

برای مشاوره کسب و کارتان تماس بگیرید