تبلیغ در گوگل میر ادز

هم اکنون آموزش گوگل ادز در سراسر جهان 🌐 اجرای تبلیغات فقط در آمریکای شمالی 🇺🇸🇨🇦

لوگو تبلیغ در گوگل میرادز

درباره ما

داستان میر اَدز از 1389 تا امروز

شروع فعالیت حرفه ای ما از سال 89 بصورت خدمات وبسایت استاتیک و چاپ و تبلیغات محیطی شکل گرفت و امروز….

ما کی هستیم؟

در حال حاضر گروه 8 نفره ای هستیم که خدمات تبلیغات گوگل را بصورت تخصصی انجام میدهیم. این خدمات شامل تبلیغ در صفحه اول گوگل، یوتیوب، تبلیغات نصب اپ و تبلیغات بنری و نیتیو در اپلیکشن های طرف قرارداد گوگل می باشد.

ماموریت ما و شما

افزایش تعداد و کیفیت مخاطبان کسب و کار مشتریانمان، ارائه راهکارهای توسعه کسب و کار مشتریان حتی با خدمات همکاران ما و بطور کلی افزایش درآمد در رابطه ای برد – برد برای مجموعه ما و مشتریان عزیزمان

خدمات قابل عرضه

مشاوره متناسب با کسب‌وکار شما

کارشناسان ما در بخش فروش، پیش از شروع همکاری سایت و بیزینس شما را بررسی می‌کنند و در صورتی که تبلیغات گوگل ادز مناسب بیزینس شما نباشد و تشخیص بدهند که ممکن است به نتیجه‌ی دلخواه از این طریق نرسید قبل از شروع کار این مورد را صادقانه با شما در میان می‌گذارند اما اگر تبلیغات گوگل ادز مناسب کسب و کار شما بود، با خیال آسوده سایت و تبلیغات خود را به ما بسپارید چون همکاران ما تمام تلاش خود را میکنند تا تبلیغات برای بیزینس شما بهترین سود را به همراه داشته باشد.

پیگیری و پشتیبانی روزانه

پس از شارژ حساب گوگل و ساخت کمپین‎ها، ما شما را به امان خدا رها نمی‎کنیم و تا زمانی که شارژ حساب گوگل به پایان برسد همراه شما هستیم.
خوب است بدانید که شارژ حساب گوگل به خودی خودی نمی‎تواند منجر به سوددهی شما شود و برای سوددهی هر چه بهتر شما لازم است که کمپین‎ها بصورت روزانه بهینه سازی شوند و کلیدواژه‎ ها بررسی شوند تا شما به نتیجه ی دلخواه خود برسید
از آنجایی که ما در میرادز به شما قول بهترین نتیجه را داده‌ایم، پس از شارژ حساب گوگل و ساخت کمپین‌ها، ما شما را به امان خدا رها نمی‎کنیم و تا زمانی که شارژ حساب گوگل به پایان برسد همراه شما هستیم و بصورت روزانه کمپین‎های شما را بررسی می‎کنیم و تغییراتی که لازم است را اعمال می‌کنیم چرا که سود ما در گروی سود شماست.

دلایل موفقیت ما

تیم حرفه ای

تیم ما همیشه در حال یادگیری و بهتر شدن است تا بتوانیم خدمات مناسبی را به مشتریان ارائه کنیم.

وقت شناس بودن

ما در زمانی که به شما قول داده ایم کمپینها را میسازیم تا نمایش تبلیغ شما هر چه سریعتر آغاز شود.

پاسخگویی به سوالات مشتریان

اولویت ما همیشه پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان است.

چرا ما را انتخاب کرده اید؟

دلایلی که شما، برای تبلیغ در گوگل ما را انتخاب کرده اید…

ما پیش از شروع همکاری بیزینس شما را بطور کامل بررسی میکنیم و کلمات کلیدی مناسب را به شما می گوییم و بهترین استراتژی را براساس بیزینس شما میچینیم.

بالافاصله پس از شارژ حساب گوگل کمپین‌های شما ساخته می‌شوند و نهایت بعد از 24 ساعت نمایش تبلیغ شما آغاز می‎شود و شما میتوانید با جستجو کردن کلیدواژه‌های انتخاب شده سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

از آنجایی که صفر تا صد کار توسط ما انجام میشود لازم نیست شما نگرانی بابت پیشرفت کارها داشته باشید چون ما همه ی کارهای تبلیغاتتان را برایتان انجام میدهیم.

همکاران ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند و شما را از تمامی تغییرات اعمال شده بر روی تبلیغاتتان آگاه می‌کنند.

ما بصورت مستقیم و بدون واسطه از استرالیا، ژاپن و دبی حساب گوگل را شارژ می‌کنیم و به علت عدم وجود واسطه هزینه‌ای که شما پرداخت می‌کنید خیلی کمتر است.

ما علاوه بر شارژ حساب گوگل و ساخت کمپینها، بصورت روزانه کمپینهای شما را بررسی میکنیم، کلیدواژه ها را حذف یا اضافه میکنیم و تغییراتی که لازم است را انجام میدهیم تا شما را به نتیجه ای که مدنظرمان است برسونیم.

پس از هر دوره از تبلیغات، ما کمپینهای شما را مجددا بهینه سازی میکنیم که شما در دوره ی جدید تبلیغاتتان مشتری های بیشتری داشته باشید.

اعداد و ارقام مجموعه میرادز

در یک سال اخیر

1

مشتریان راضی

100

پروژه گوگل ادز

1

کمپین

1

طراحی سایت

تبلیغات سایت خود را به ما بسپارید

برای مشاوره راه اندازی تبلیغات سایت و بیزینس خود با ما تماس بگیرید، همکاران ما در بخش فروش آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

تیم میراَدز

اعضای تیم تبلیغات آنلاین میراَدز متخصص حوزه های مختلف برای پیشبرد هرچه سریعتر و دقیق تر کمپین های شما در کنار هم جمع شده اند.

مهسا رحمانیان

مدیر فروش (داخلی121)

مهدی میرحافظ

فنی و مالی (داخلی141)

تیم تبلیغ در گوگل میرادز

مهناز کریمی

مدیر فنی (داخلی131)

ماهان توکلی

مارکتینگ بین الملل

میرادز سئوکار

علی چوپانی

سایت و سئو

سالار محبی راد

رابط گوگل - استرالیا

احمدرضا حسینی

رابط گوگل - ژاپن