تبلیغ در گوگل میر ادز

هم اکنون آموزش گوگل ادز در سراسر جهان 🌐 اجرای تبلیغات فقط در آمریکای شمالی 🇺🇸🇨🇦

لوگو تبلیغ در گوگل میرادز
دوره آموزش تبلیغ در گوگل

تخصصی ترین دوره حضوری گوگل ادز

نیمه خصوصی 4 نفره | حضوری تهران | مدرک رسمی گوگل

در این دوره بصورت فشرده یاد میگیرید که چطور کمپین های تبلیغات سرچ گوگل راه اندازی کنید. و برای کسب و کارهای داخلی و خارجی در گوگل تبلیغ کنید و از این طریق درامد کسب کنید. در انتهای این مدرک رسمی گوگل را نیز دریافت می کنید. و بمدت یکماه در کنار شما هستیم تا تمرین ها و اشکالات احتمالی را برطرف کنیم و مطمئن شویم که مدرک گوگل برایتان صادر شود.

189+ دانشجو

دو دوره های تبلیغ در گوگل

268+ مشتری

تبلیغات گوگل در داخل و خارج از کشور

13 سال

سابقه در صنعت تبلیغات

زمان دوره گوگل ادز

یکشنبه 5 شهریور الی چهارشنبه 8 شهریور

ساعت 17 الی 20

محل برگزاری

تهران، کارگرشمالی، بالاتر از فاطمی، نبش کوچه مریخ، پلاک 1292، طبقه دوم

ثبتنام در دوره حضوری گوگل ادز

همین الان از ظرفیت باقیمانده استفاده کنید و ثبتنام خود را نهایی کنید…

هزینه دوره 5.000.000

ظرفیت باقیمانده 2 نفر

نظرات دانشجویان دوره تبلیغ در گوگل

میرحافظ خیلی حمایتگر و خوش برخورده و همیشه زود جواب سوال ها رو میده. با اطلاعات و تجربه بالایی که توی این زمینه داره خیلی به من کمک کرد تا بتونم واسه کسب و کارها تبلیغ راه بندازم. شرکت کردن توی این دوره رو به همه کسایی که دوست دارن توی این زمینه فعالیت کننُ برای خودشون تبلیغ کنن یا از این طریق کسب درامد کنن توصیه می کنم. من خودم در مدت دوره تونستم از این مهارت به اندازه 2 برابر هزینه ای که ای که کردم، پول در بیارم
آرمین شایان پور
دانشجوی دوره
کلاسها خیلی خوب توضیح داده شده بود و کاملا محتوای آموزشی کاربردی داشت و پشتیبانی آقای میرحافظ هم عالی بود و به همه توصیه میکنم این دوره رو شرکت کنن و دنیای تبلیغات بیزینس ها رو متحول کنن.
مهسا متین طاهری
دانشجوی دوره
کلاس های این دوره عالی بود. مطالبش خیلی واضح و منسجم از طریق ویدیو های هر فصل اموزش داده شد و جدا از ویدیو ها، پشتیبانی میرحافظ حرف نداشت. با مثال های ملموس و توضیحات جامعی که داشت خیلی بهم کمک کرد تا قشنگ مطالب رو درک کنم و بتونم پیاده سازی کنم. با توجه به اینکه هیچ تجربه‌ای تو این زمینه نداشتم با حمایت‌هاش خیلی پیشرفت کردم و در حال حاضر تبلیغات گوگول منبع درآمد اصلیم محسوب میشه:)
محدثه مشتاق
دانشجوی دوره
دوره‌ی GSA انصافاً بیشتر از حد تصورم جذاب بود و محتوای دوره خوب و کافی بود و بیان صمیمی و روان میرحافظ عزیز به جذابتر شدن دوره کمک زیادی کرد. پشتیبانی هم بسیار عالی بود و واقعاً خوشحالم که با این دوره‌ی مفید و کاربردی آشنا شدم و از میرحافظ به خاطرش خیلی ممنونم.
مهناز کریمی
دانشجوی دوره
با شرکت در این دوره تونستم بیزنس خودمو ایجاد کنم و آقای میرحافظ در این راه کمک زیادی کردند. با پشتیبانی و راهنمایی ها و با اطلاعات تخصصی که در این زمینه دارند بسیار صبورانه بهم کمک کردند و تونستم کمپین های موفقی ایجاد کنم. پیشنهاد میکنم حتما دوره ها رو شرکت کنید و طعم موفقیت رو بچشید.
مینا عبادی
دانشجوی دوره
سلام این دوره خیلی منسجم و با جزییات مطرح شده و به همین خاطر واقعا میتونه برای اجرای واقعی کمپین کمک کنه. مخصوصا پشتیبانی جناب میرحافظ عالیه و موفقیت رو تضمین می‌کنه. ضمن اینکه دوره همچنان داره آپدیت میشه و خلأ ها رو پر میکنه. من خودم با گذروندن این دوره تونستم از گوگل ادز کسب درآمد کنم و حتما توصیه میکنم استفاده کنین.
سیدامیر هاشمیان
دانشجوی دوره

خدمات آموزش و اجرای تبلیغات گوگل

برای بیش از 286 مجموعه در داخل و خارج از کشور

تجربه 4 ساله من و چالش هایی که در این مسیر متوجه آن بوده ام در اختیار شما قرار می گیرد.